Poszukiwania serwisu Samsung

Od kilku lat posiadam bardzo dobry telefon marki Samsung. Uwielbiam z niego korzystać. Nawet nie myślę o tym, żeby zmieniać go na inny, w domyśle nowszy model, ponieważ ten spełnia wszystkie moje oczekiwania. No, może poza tym, że bateria trzyma w nim coraz krócej. Coraz częściej zdarzało się, że musiałam ładować go dwukrotnie w ciągu dnia. Przyznam, że było to mało wygodne i praktyczne.

Znalazłem serwis Samsung na Żoliborzu

serwis samsung żoliborzMiałem jednak nadzieję, że to tylko jakaś drobna usterka i że w serwisie uda się to szybko naprawić. Zależało mi na tym, aby trafić do dobrego i polecanego serwisu urządzeń tej marki. Wiedziałem, że telefon nie jest już najnowszy i domyślałem się, że nie wszędzie będą chcieli się podjąć jego naprawy ze względu na ewentualne problemy z dostępnością części zamiennych. Na szczęście mnie udało się znaleźć bardzo dobry serwis Samsung Żoliborz to okolica, w której się on znajdował. Mieszkałem niedaleko, dlatego zdecydowałem się tam udać w pierwszej wolnej chwili, po tym jak przeczytałem, że oferują tam bardzo szybką wycenę i naprawę wszelkich urządzeń firmy Samsung, zarówno telefonów, jak i telewizorów, monitorów, pralek, lodówek i zegarków. Zajmują się oni zarówno naprawą obejmującą gwarancję urządzenia, jak i serwisem pogwarancyjnym. Zatrudniają naprawdę najlepszych specjalistów i bardzo szybko dokonują wszelkich napraw.

Nie minęło kilka dni i mogłem przekonać się w praktyce, że wszystkie te opinie mają pokrycie w rzeczywistości. Zaniosłem tam do naprawy swój telefon i bez problemu została w nim wymieniona bateria na nową. Za taką usługę zapłaciłem naprawdę niewiele, co bardzo mnie ucieszyło. Teraz mając już przekonanie, że jest to bardzo dobry serwis, z pewnością będę częściej korzystał z jego usług. W końcu mam w domu wiele urządzeń tej marki.


Opublikowano

w

przez

Tagi: