Poszukiwania dobrej przychodni ortopedycznej

Od jakiegoś czasu miałam problem z nogą, która kilka tygodni temu uległa złamaniu. Niby wszystko dobrze się zrosło, a mimo wszystko non stop odczuwałam jakieś mniejsze i większe bóle. Postanowiłam, że muszę się wybrać do jakiegoś profesjonalnego i doświadczonego lekarza, który kompleksowo by mnie przebadał i powiedział, czy na pewno wszystko jest dobrze.

Skorzystałam z przychodni ortopedycznej w Łodzi

przychodnie ortopedyczne w łodziNajpierw jednak musiałam takiego lekarza znaleźć. Obawiałam się, że nie będzie to proste. Całe szczęście moje obawy okazały się na wyrost. Mój przyjaciel z pracy polecił mi bowiem bardzo dobre przychodnie ortopedyczne w Łodzi. On sam korzystał z usług jednej z nich i był bardzo zadowolony. Przede wszystkim dlatego, że mieściła się ona niemal w samym centrum tego miasta i dojazd do niej był bardzo prosty. Jednak jeszcze ważniejsze było to, że w przychodni tej pracowali naprawdę wybitni ortopedzi, którzy mieli wieloletnie doświadczenie w wykonywanym przez siebie zawodzie. W dodatku na miejscu można było wykonać wszelkie badania, w tym również prześwietlenia oraz pomiar gęstości kości. Dzięki temu nie trzeba było zbyt długo czekać na badania i konsultacje. Właśnie na takim miejscu mi zależało, dlatego zdecydowałam się dłużej nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia, udałam się tam do lekarza. Miałam dużo szczęścia.

Akurat zwolnił się bowiem jeden termin na konsultację u ortopedy, dlatego nie musiałam długo czekać i niemal „z marszu” zostałam przyjęta przez bardzo dobrego ortopedę, który od razu mnie zbadał i zapoznał się z moją dokumentacją medyczną. Zlecił mi także dodatkowe badania, które mogłam wykonać w tej przychodni jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu lekarz szybko postawił mi odpowiednią diagnozę i zalecił rehabilitację.


Opublikowano

w

przez

Tagi: