Gdzie w Warszawie znajdę restaurację hinduską?

Moja córka od kilku dni miała ferie zimowe i bardzo nudziła się w domu. Miałam już dosyć jej marudzenia, dlatego uznałam, że poświęcę jeden wolny dzień i zabiorę ją gdzieś na wycieczkę. Zdecydowałam się pojechać z nią do Warszawy. Może to komuś wydać się dziwne, ale chociaż mieszkamy blisko tej miejscowości, jeszcze nigdy tam nie byliśmy. Miałam nadzieję, że to miasto zainteresuje córkę.

Udałam się z córką do hinduskiej restauracji

warszawa restauracja hinduskaW międzyczasie musiałyśmy coś zjeść. Córka już od dłuższego czasu powtarzała mi, że chciałaby zjeść w hinduskiej restauracji. Byłam przekonana, że uda mi się znaleźć taką restaurację w miejscowości Warszawa Restauracja hinduska do której ostatecznie zdecydowałam się ją zabrać, mieściła się niemal w samym centrum tej miejscowości. Serwowano tam naprawdę przepyszną i naprawdę zdrową kuchnię hinduską, która cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Warszawy, jak i przyjezdnych. Wydaje mi się, że za sukcesem tej restauracji stało to, że pracowali tam prawdziwi hinduscy szefowie kuchni, którzy mieli wieloletnie doświadczenie w pracy w gastronomii. W dodatku dbano tam o to, aby wszystkie składniki, z których przyrządzone są dania były świeże i wysokiej jakości. Korzystano tam z oryginalnych, hinduskich potraw, które idealnie wręcz komponowały się smakowo ze sobą. Byłam bardzo zadowolona z wizyty w tej restauracji.

Córka również nie narzekała na jedzenie, ponieważ w obszernym, szerokim menu znalazła dania odpowiednie dla wegetarian. Ja z kolei bardzo ucieszyłam się również z tego, że ceny były tam bardzo przystępne i za zaledwie kilkadziesiąt złotych od osoby można tam było zjeść pyszny dwudaniowy obiad z deserem. Jeśli jeszcze kiedyś będę w Warszawie z pewnością wybiorę się do tej restauracji.


Opublikowano

w

przez

Tagi: